About the host

De Onderhandelcoach
Jeanette de Haas
Jeanette de Haas is initiatiefnemer en eigenaar van De Onderhandelcoach. Zij is gepokt en gemazeld in het succesvol onderhandelen met uiteenlopende bedrijven. Als zelfstandig inkoper voor (middel)grote organisaties weet zij voor haar klanten de beste resultaten binnen te halen én de relatie met haar onderhandelingspartner aan de andere kant van de tafel goed te houden.
Jeanette de Haas geeft workshops en trainingen onderhandelen aan zelfstandig ondernemers en professionals vanuit de ervaring dat iedereen zijn of haar onderhandelingsvaardigheden kan verbeteren door te oefenen en te reflecteren op wat er is gebeurd of wat er zou kunnen gebeuren.
Voorbereiding, hoge verwachtingen, luisteren en integriteit zijn de kernbegrippen bij de ontwikkeling tot een goede onderhandelaar.
Onderhandelen is geen magie. Het is een vaardigheid – en die kun je leren. De Onderhandelcoach helpt je daar graag bij.
- De Onderhandelcoach | Structuurbaan 2, Nieuwegein
- March 4, 2026, 1:30 pm – 4:00 pm
- Event Language: Dutch

